Pregled delegiranih sodnikov za prihodnje obdobje
- Člani
- Člani IHL
- Pokal
- Mladinci
- U18i
- Kadeti
- Dečki
- Mlajši dečki
- Starejši malčki
- Članice
- Članice - DEBL
- Prijateljska
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Člani«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Glavni sodnik | Glavni sodnik | Linijski sodnik | Linijski sodnik | Rezervni glavni | Rezervni linijski | Kontrolor |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Člani IHL«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Glavni sodnik | Glavni sodnik | Linijski sodnik | Linijski sodnik | Rezervni glavni | Rezervni linijski | Kontrolor |
121 | 23.03.2024 | Beograd | SKHL Crvena Zvezda - HK Triglav | Snoj Tadej | Tuji Sodnik | Miklič Gregor | Tuji Sodnik |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Pokal«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Glavni sodnik | Glavni sodnik | Linijski sodnik | Linijski sodnik | Rezervni glavni | Rezervni linijski | Kontrolor |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Mladinci«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Glavni sodnik | Glavni sodnik | Linijski sodnik | Linijski sodnik | Rezervni glavni | Rezervni linijski | Kontrolor |
86 | 21.03.2024 | 16:45 | Kranj | HK Triglav Kranj - Sij A Jesenice | Groznik Boštjan | Bergant Anže | Murnik Petja |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »U18i«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Glavni sodnik | Glavni sodnik | Linijski sodnik | Linijski sodnik | Rezervni glavni | Rezervni linijski | Kontrolor |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Kadeti«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Glavni sodnik | Linijski sodnik | Linijski sodnik | Rezervni glavni | Rezervni linijski | Kontrolor |
103 | 19.03.2024 | 19:15 | Jesenice | Sij A Jesenice - HK Slavija jr | Snoj Tadej | Arlič Matej | Berlisk Nejc | |||
104 | 23.03.2024 | 17:45 | Zalog | HK Slavija jr - Sij A Jesenice | Leben Jan | Javornik Blaž | Marguč Gašper |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Dečki«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Sodnik | Sodnik | Rezerva | Kontrolor |
118 | 24.03.2024 | 11:00 | Kranj | HK Triglav Modri - HK Triglav Beli | Verdnik Domen | Milovanovič Jakob | ||
121 | 24.03.2024 | Celje | HK RST Pellet Celje - Sij A Jesenice | Leben Jan | Marguč Gašper | |||
127 | 24.03.2024 | 15:00 | Hala Tivoli - Ljubljana | HK SŽ Olimpija - HKMK Bled | Japelj Nejc | Javornik Blaž |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Mlajši dečki«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Sodnik | Sodnik | Rezerva | Kontrolor |
97 | 19.03.2024 | 18:15 | Celje | HK RST Pellet Celje - HDK Maribor | Marguč Gašper | Miklič Gregor | ||
98 | 23.03.2024 | 11:15 | Maribor | HDK Maribor - HK RST Pellet Celje | Drozg Klemen | Uduč Aljaž | ||
101 | 23.03.2024 | Jesenice | Sij A Jesenice - HK SŽ Olimpija | Crnkić Denis | Markizeti Grega | |||
104 | 23.03.2024 | 10:35 | Bled | HKMK Bled - HK Slavija jr | Bohinc Robert | Verdnik Domen | ||
109 | 23.03.2024 | 14:15 | Kranj | HK Triglav Kranj - EC KAC | Bergelj Nik | Murnik Petja |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Starejši malčki«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Sodnik | Sodnik | Rezerva | Kontrolor |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Članice«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Sodnik | Sodnik | Rezerva | Kontrolor |
39 | 19.03.2024 | 18:00 | Kranj | HK Triglav Kranj - HK SŽ Olimpija | Hafner Cene | Zorman Tjaž | ||
42 | 19.03.2024 | 19:00 | Maribor | HDK Maribor - Villach Lady Hawks | Jeram Robert | Uduč Aljaž |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Članice - DEBL«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Glavni sodnik | Linijski sodnik | Linijski sodnik | Rezervni glavni | Rezervni linijski | Kontrolor |
Delegacije sodnikov za prvenstvo »Prijateljska«
Št. | Datum | Ura | Lokacija | Tekma | Glavni sodnik | Glavni sodnik | Linijski sodnik | Linijski sodnik | Rezervni glavni | Rezervni linijski | Kontrolor |
« nazaj na prijavo v e-delegacije